gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeAralık 28, 2006logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBoAmerikan dizileri sırf Amerikan gençliğini etkilemiyor, dünyada çeşitli konularda farklı etkileri oluyor. Son dönem gençlik dizilerinden The O.C ve One Tree Hill bunlardan ikisi. O.C. California yan-gel-yat gençliğe özendirirken, OTH değerler üzerine yoğunlaşıyor. O.C. dünya çapında yıldız basarken, OTH sessiz ve derinden ilerliyor. O.C'deki kıyafetler mevzudan ve yer yer oyuncudan daha ön plandayken, OTH'de ne giyildiğinin hiç bir önemi kalmıyor. Çünkü gençlik ufak bir kasabada kendi yağında kavruluyor, malikhanesiz, tapılası arabalar olmadan daldan dala konuyor, ayrıca gösterişin modanın bu dizide hiçbir ön plana çıkarılası durumu yok.
Süslü hayatlarıyla O.C. çok sükse yapmasına rağmen, kendi halinde basketbolunda olan dünyevi problemlerle haşır neşir One Tree Hill gençlik, benim değerlendirme ölçütüne saygı duyduğum www.imdb.com sitesinde O.C.'ye göre üstün durumda.
Konu kıyafet olunca, şatafata özenmeyen One Tree Hill'ciler için yememiş içmemiş hayranlar, dizi oyuncusunun giydiğini gözünden avlayıp derhal bir site yapmış. Kendinizi Tree Hill'ci hissediyorsanız sıradan kılıkları takip edebilirsiniz.

Lucas Scott
#403 - Good News For PeopleWho Love Bad News & #408 - Nothing Let to Say But Goodbye

Pop Icon Washed Polo in Brown$39.50 @ buckle.com
Brooke Davis
#216 - Somewhere A Clock Is Ticking

BCBG Max Azria Watercolor Swirl Dress$75 @ neimanmarcus.com
Nathan Scott
#305 - A Multitude of Casualties

Nike LBJ Beast Sleeveless Tee in Grey$20 @ niketown.com
"comments">

<$BlogItemCo0h4>
<$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>