gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeMart 01, 2007logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBoGay komedyen Ellen DeGeneres ultra rahat bir Oscar sınavı vermeden önce, işbilir W dergisi yazarları kendisiyle bir röportaj yapmışlar (İn olacak kadın Oscar sunumundan önce belli olur). Evvelinde çekim için hanım kişiye "kadın" kostümleri giymesini önermişler. DeGeneres bunu düşüneceğini belirtmiş, ancak sonucunda böyle giyinmeme fikrine tutkuyla bağlanmış. Bu tip kıyafetlerin içinde kendini asla düşünemediğini dile getiren komedyenin bakın kıyafet şeçimleri nerelerden.
Bu konuyu haber yapma isteğimin çıkış motivasyonunu da satır arasında belirteyim. DeGeneres'in öne çıkan gay kimliği ile androjen maskülen yani gözler önündeki erkeksi bir sanat figürü, nerelerden nemalanıyor ona kaynak olmak. Yani taklit etmek isteyenler faydalansın diye.

Kendisinin bir Roberto Cavalli kadını olmadığı besbelliyken, öze dönersek androjen kimliğin moda sayfasındaki karşılıkları kısaca: Jil Sander, Marc Jacobs ve Victor&Rolf. Kırmızı halı geçişlerinde de genelde medya, partneri Portia de Rossi'ye üstündeki tuvaletin markasını sorarmış. Kendisine soran yokmuş. Çünkü genelde bir Gucci takım olurmuş.

Söylemedi demeyin diye.

Etiketler:

"comments">

<$BlogItemCo0h4>
<$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>