gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeAğustos 25, 2007logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBo
Birine benzeme çabasını eşsiz çalışmalarıyla bence en iyi uyarlayan Instyle dergisidir.

Aşağıdaki -benzeyin değil aynısı olun- söylemidir. Bu benzetmelere pek fazla rağbet etmiyorum. Şimdiye kadar "ünlü" üzerinde tek şey beğenip sahip olmak istedim o da blogumun ilk ürün postunu oluşturdu. Öte yandan halkın öyle bir "ünlü" çılgınlığı var ki, sektör üretmeye magazin dergileri de yazmaya ve araştırmaya doyamıyor. 2000'li yıllar da böyle anılacak moda tarihinde.Etiketler:

"comments">

<$BlogItemCo5h4>
Blogger TugCe

<$BlogCommenÜnlü çılgınlığı hiç bitmeyecek sanırım...Kendi olmaktan korkan çok insan var.
Bu arada sanırım blogunuzu hürriyet pazar'da görmüştüm, yanılıyor muyum
?

<$BlogCommen4:28 ÖÖlogCommen  Blogger merikeyt

<$BlogCommenBunu ünlü çılgınlığı ya da ünlü özentiliği diye görmektense, stil sahibi olan veya "stilist" sahibi olan insanlardan nasıl giyinebilirimi öğrenmek olarak görmek bir bakıma daha mantıklı olur bence. Topshop'a gidip stil danışmanına beni giydir demekle, ünlülerin giydiklerini seçip kendine yakıştırmak aynı şey gibi görünüyor.

<$BlogCommen1:01 ÖSlogCommen  Anonymous Adsız

<$BlogCommentugce, bu aralar boyle ne yazik ki. unlu cilginligi tam gaz. bu arada yanilmiyorsun.

merikeyt, ben buna ogrenmek degil kopya etmek derim maalesef. tam tersi topshop'daki stil danismanligi karakterine, tarzina, tipine ve vucut olculerine gore onerilerde bulunuyor.(bu arada bu klasmandaki cogu unlunun bir stil danismani var zaten)
dolayisiyla cameron'un uzerinde gordum diye alip giydigin cizgili bluz herkese yakismaz, boynu ve boku kisa olan ve sisman olana boyunda oyle bir fular olmaz. o yuzden kendine yakisani bulamamis insanlara yardimci olmakla, alakasiz bir sekilde sirf unlu giydi diye uzerine ucuzunu kondurmak bence tamemen farkli. ote yandan "unlu" olayini pompalamak zincir perakendecilerin unlu'nun giydigi benzeri urunlerini sattirmaktan baska bir caba degildir..
sevgiler
.melis

<$BlogCommen2:01 ÖÖlogCommen  Blogger Ned Dorsey

<$BlogCommenŞimdi buradan kendisini birine benzeten kişiye "ucuza benzemişsiniz, gidin biraz kendinizi pahalıya benzetip öyle gelin" derse...? Instyle'ın bu bölümüne giren olur mu bir daha? Bence olmaz.

<$BlogCommen1:29 ÖSlogCommen  Anonymous Adsız

<$BlogCommenned dorsey, pahaliya benzemek için de alternatifler var dergilerde..hatta soyle ki; önce bir güzel lüks markalardan ürünler tanıtılıyor, sonra highstreet bölümüne geçilip zincir perakende'dekiler tanılıyor.
yani ayılana gazoz, bayılana limon.
.melis

<$BlogCommen2:41 ÖSlogCommen  <$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>