gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeEkim 08, 2007logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBoMarc Jacobs çantalarını görmeden şaşkınlığınızı boşa harcamayın.Marc Jacobs İlkbahar-Yaz 2008Ama merak etmeyin düzen şöyle işliyor. Önce Jacobs'ın halkla ilişkiler departmanı bu çantaları "ünlü" listesine gönderecek. Onlar ılık bir Beverly Hills günü jiplerinden inip alışverişe giderken ya da dönerken veya köpek gezdirirken bu çantayı takacak. Önce Mischa Barton, sonra Nichole Richie, kıyafetinin rengine uymuşsa Victoria Beckham. Sonra Hello, People gibi dergiler çantalı ünlüleri çekecek. Biz de gazetede göreceğiz, sonra aylık dergilerde pekiştireceğiz. Ve mutlu son. Çanta artık gözümüze tanıdık gelmeye başlayacak. Hatta Zara, Mango benzetirse tanıdıklıktan artık bizim de böyle bir çantamız olacak.

Etiketler: , ,

"comments">

<$BlogItemCo5h4>
Blogger Selin

<$BlogCommenÇok başarılı çantalar ama Zara'da ucuzlaştırılmış bir materyalle hazırlanmıs versiyonunu gördükten sonra almak istemeyeceğime de eminim..

<$BlogCommen3:49 ÖSlogCommen  Anonymous Adsız

<$BlogCommençok acıklı anlatmışsınız önce ünlüler kullanıp atıcak zavallı çantaları sonra magazine düşecek en son da taklitleri yapılıp pazarlara düşecek..üzüldüm çanta için:(

<$BlogCommen8:34 ÖSlogCommen  Blogger Aslı

<$BlogCommenÇok hoş olmuş, fikre bayıldım.

<$BlogCommen12:14 ÖSlogCommen  Blogger Tuba Çıraklı

<$BlogCommenÇok güzelmiş tasarımlar ama taklitleri çok ucuza yapılıyor ve dandik oluyor ne yazık ki..

<$BlogCommen3:16 ÖSlogCommen  Blogger Ekonomix

<$BlogCommenu yazınız Orhan Yaşar Çelik isimli kişi tarafından çalınıp orhancelik.net sitesinde yayınlanıyor. Orhan Çelik (Ev Telefonu: +90.2163623956, email adresi: saykorhan@gmail.com IP Address: 67.205.45.39 CepTelefonu : (533) 696 4222 Adresi: Işıklar1 Apt 34/24 Kozyatağı İstanbul Bankası: Garanti Bankası Kazasker Şubesi hesap numarası 6681389) ben dahil düzinelerce kişinin yazılarını çalarak ayda binlerce dolar para kazanıyor. Kendisi hakkında yasal takibat başlatmak istiyorum ve sizin de aramıza katılıp katılamayacağınızı merak ediyoruz.

Orhan Çelik’in yaptığı hırsızlıkla ilgili ilk bulgularımı http://ekonomiturk.blogspot.com/2009/12/bir-blog-hrszlgnn-anatomisi.html adresinde yayınladım. Bana da turkekonomi at gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

<$BlogCommen5:33 ÖSlogCommen  <$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>