gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeEkim 11, 2007logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBo
Docksides $85

80'ler ve 90'larda ergen olan gençler bu markayı hemen hatırlayacaklar.
Trend takibinin simgesi, Amerika ile olan bağın gücü, gösterişin ne olduğunu bilmeyen kızların ve erkeklerin piyasadaki en asortik renkleri bulmadaki becerisine adanmış bir markadır Sebago. "Gösteriş" 2000'li yılları egemenliği altına aldığından beri artık Sebago bir antika. Erkekler belki hala kullanıyorlar tek tük, ama kızlar için bu çağda mümkün değil.
Hiç giyilmemiş Sebagolarımı dolapta arada görmeme rağmen, hakkında araştırma yapmak aklıma bile gelmemişti. Tabiiki Sebago biz bıraktık diye ölmemiş ve bir internet sitesi var. Değişik modelleri, hatta azıcık kadınsal çizgiyle tasarlanmış sandaletleri ve botları bile olmuş. Ancak renkler zamanımızdaki kadar fiyakalı değil.
Wave arial $80 / Freestyle $80

Etiketler:

"comments">

<$BlogItemCo3h4>
Blogger mayiastray

<$BlogCommenLumberjack de erkekler için, hoş olduğunu düşündüğüm, 1-2 model var (:

<$BlogCommen12:06 ÖÖlogCommen  Blogger Sebnem'den

<$BlogCommenOkula giderken illa giyilmesi gereken bir şeydi..

<$BlogCommen10:59 ÖÖlogCommen  Anonymous Adsız

<$BlogCommenSebago 2009'un haklı olarak Türkiye'de tekrar parlayan yıldızı... esasen Fransa ve Amerika'da 1980ler den beri gençlerin her zaman tercik ettiği bir marka. Ama özelde yat, tekne, su sporları vs denizle,gölle, ırmakla ilgili olan herkezin en beğenilen markası olarak tüm zamanlarda hep 1. tercih olmuştur.
Türkiye'de sanırım fiat da sorun olmuştu bir dönem... $ fiatı 2000 ler başında fırlayınca sebago'nun yanına yanaşmak mümkün değildi..

<$BlogCommen1:26 ÖSlogCommen  <$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>