gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeNisan 01, 2008logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBoİ-D dergisi "The Agyness Deyn" temalı Mayıs 08 sayısında pek mütavazi düşünmemiş. Aggy'nin gerçekten ikon olduğuna inanmışlar ve bu inanç ve güvençlerini Aggy'ye doyamayıp aynı sayı için tam 6 farklı kapak yaparak dünyaya duyurmuşlar.

Aggy gülerken, rockçıyken, çıplakken, kardeşi kılıklı diş telli bir herifle bikiniliyken, yüzü gözü boyalıyken ve love-hate yazısını parmaklarına işlemişken... Üstelik İ-D kaligrafisini bozmadan her kapakta bir şekilde göz kırparken. (İ-D logosu yukarıdan aşağıya kullanıyor ki göz kırpsın. Smiley'lerin atası olur, saygıda kusur kabul etmez.)

İ-D, "İngiltere gururla sunar, medaharı iftahazımızdır" diye tüm dergiyi Agyness Deyn'e adayıp içeride kendisine bir yazı yazdırıp, annesi ve erkek arkadaşından da kendisi hakkında yıllık yazıları alıp olayı başka bir yere taşımıştır. Yeni ikoncan Aggy'nin böyle şişirilmesiyle anlıyoruz ki, özellikle İngiliz basını Kate Moss ve Sienna Miller'dan sıkılmış olduğundan bir ikon eksikliği içindeymiş. Ve aranan kan bulunmuş.


Etiketler: ,

"comments">

<$BlogItemCo8h4>
Blogger Cihan

<$BlogCommengayet hakediyor.

<$BlogCommen9:40 ÖÖlogCommen  Anonymous Fashinn

<$BlogCommenrüküşlüğün son noktası. kate moss kim aggy kim, sienna miller kim aggy kim diyorum.

<$BlogCommen11:26 ÖÖlogCommen  Blogger Cey

<$BlogCommeni wanna hold your hand lala laa
diye şarkı söylerken gördüm ben bunu
LOVE HER STYLE!

<$BlogCommen4:40 ÖSlogCommen  Blogger kurbis

<$BlogCommenkate mossdan bizde bikmistik ama buda biseye benzemiyor

<$BlogCommen6:44 ÖSlogCommen  Anonymous Adsız

<$BlogCommencok itici bi tip.giydigi her sey uzerinde egreti duruyor.icinden geldigi icin degil de dikkat cekmek icin farkli giyiyor.

<$BlogCommen1:44 ÖÖlogCommen  Blogger Tuba Çıraklı

<$BlogCommenserseri aşıklar filmindeki kıza benziyor. değişik bir tip. rengarenk giyiniyor. ama bir ikon olup olmadığı tartışlır.

<$BlogCommen1:11 ÖSlogCommen  Anonymous bahar

<$BlogCommenbunun edie sedgwick, sienna miller ya da kate moss tan farkı ne? hepsinin karışımı gibi duruyor.. değişik bir özelliği varsa bilemiyorum tabii...

<$BlogCommen4:21 ÖSlogCommen  Blogger aysecan

<$BlogCommenadi guzel; agyness deyn.
kate moss ve sienna miller'i tarz olarak da isim olarak da britanya'dan esen punk ruzgarlarla savuruyor saga sola bence.

acikcasi skinny jean'lerinin icinden cikamayan siska bacakli kizlardan pek bunaldim...

<$BlogCommen11:22 ÖSlogCommen  <$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>