gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeMayıs 12, 2008logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBoHakan Urfalıoğlu birkaç yıldır styling yapıyor. Blogunu gördüğüm anda erkek stili için yazın nasıl geçeceğini sorabileceğim bir kaynak olduğunu anladım. İşte Hakan'dan kopardığım tüyolar:

“Erkek modası yaz için genel olarak 3 ana tema üzerinde yoğunlaşıyor. İlkinde mavinin her tonu, uçuk pembeler, bej, toprak tonları hakim. Hemen dizin üzerinde ya da daha kısa şortlar, enine çizgili tshirtler, triko yelekler, paçaları kıvrılmış pantolonlar, fötr sapkalar, 50'lerin desenlerini taşıyan polo yaka tshirtler var. Biraz James Dean havası hakim.

İkinci tema olarak 60’ların hippileri cok daha modern ve temiz kesimlerle karşımıza çıkacak bu yaz. Rahat jean pantolonlar, desenli gömlekler, sandaletler, baskılı ve eskitilmiş tshirtler. Bu akımda özellikle çiçek desenleri ve parmak arası terlikler öne çıkıyor.

Üçüncü akıma da futuristik rock yıldızı diyebiliriz. Dar kesim pantolonlar, kırmızı, siyah, beyaz, sarı gibi vurucu neon renkler, parlak ve sentetik kumaşlar, 2 düğmeli dar takım elbiseler, trençkot ve yağmurluklar renkli plastik güneş gözlükleriyle tamamlanıyor.

Büyük el çantaları ve boyuna dolanan yazlık kumaştan fularlar ise erkek modasında 2008 yazının olmazsa olmazları.”Urfalıoğlu'nun FHM dergisi Nisan 08 sayısı için yaptığı styling'den kareler.Fotoğraf: Evren Arasıl
Styling: Hakan Urfalıoğlu
Make-up: Elif Yokuş
Model: Marvin Foster
Mekan: Machine

Etiketler:

"comments">

<$BlogItemCo0h4>
<$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>