gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeHaziran 02, 2008logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBoSarah Jessica Parker, Sex and The City'nin film galasına uzun uğraşlar sonucu karar verip bir elbise seçmiş ve giymiştir. Filmi izleyenler görmüştür, konu artık eskisi gibi erkekler, ilişkiler ve zeki konuşmaların aksine kendini tamamen kılık kıyafete adamıştır. Moda öncülüğü eden bir yapımın Gala gecesine giyilecek kıyafetin de haliyle en yakışan olması gereklidir.

Çarşamba gecesi Gala gerçekleşmiş, SJP'ye elbise çok yakışmış ve güzel pozlar verilmiştir. Ancak perşembe sabahı elbisenin aslı-astarı ortaya çıkacaktır.

SJP, Londra, Berlin ve New York Galalarına 40 kostüm içerisinden seçmeler yapmış, en ağırı NY Galası olduğu için en büyük önemi oraya vererek bir Olivier Thyskens imzalı Nina Ricci elbise seçmiştir. Bu seçimi yaparken değerlendirme kriterlerinden en önemlisi elbisenin kırmızı halıda daha önce bir "ünlü" tarafından giyilmediğinin garantisidir. Özellikle provalarda SJP tasarımcıya "Giyilmedi değil mi?" diye sorduğunda cevap, "sadece magazin editoryal çekimlerinde" şeklinde gelmiştir.

Ancak perşembe sabahı şöyle bir gerçek çıkar ki, daha 5 Mayıs'ta elbise, yanında Olivier Thyskens'le içinde Vogue çalışanı Lauren Santo Domingo'yla kırmızı halı geçişini yapmıştır. Ve bu gerçek "
herkes style.com mu okuyor ki canım" cevabıyla SJP'den saklanmıştır. SJP bu hususu hiç etik bulmaz.Elbise ne olursa olsun prömiyerini yapmıştır. Olivier kazığını ne de olsa çok az kişi bilecektir. Nina Ricci elbisenin kırmızı halı salınımı artık tarihe geçmiştir. Nina Ricci moda evi neticede bir skor kaydetmiştir. Bu tip çalkantılar Gala balonunu söndüremeyecektir.

Etiketler:

"comments">

<$BlogItemCo2h4>
Anonymous Adsız

<$BlogCommenSarah kesinlikle daha iyi taşımış.
Bu kadının havasından mı suyundan mı bilmiorum ama her giydiğini üzerine yakıştırıyor.

Tuba Çıraklı

<$BlogCommen2:24 ÖÖlogCommen  Blogger zeya

<$BlogCommenCidden de tek tek baksan çirkin diyebileceğin hatları var ama birleşimi ve kıyafetleri üzerinde taşıması bir harika :):)

<$BlogCommen11:00 ÖÖlogCommen  <$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>