gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeAğustos 18, 2008logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBoModa Trenden İn'in güzelliğine düşkün ve oldukça bakımlı kız kardeşi GÜZELSEN TRENDEN İN! yayın hayatına başladı. Hani ailede yılların geleneği olan bir yemek vardır ve tarifi kolay kolay başkasına verilmez ya, işte Güzelsen Trenden İn'de de aynı biçim güzellik sırları var. Ancak arada önemli bir fark var. Güzelsen Trenden İn! kullandığı, haberdar olduğu, memnun kaldığı, kalmadığı sürüsüyle üründen ve haberden samimiyetle bahsediyor. Yani aile mirası bilgiler gün yüzüne çıkıyor.
*Güzelsen Trenden İn'in kozmetik çantasında neler var?
- Öncelikle Güzelsen Trenden İn'in bir kozmetik çantası yok. Diyebiliriz ki; kozmetik dünyasında yaşıyor. Çantaları değil, dolapları var.


*Biraz daha açar mısın?
- Hay hay. Güzelsen Trenden İn'de kolay kolay bir insanda bulanamayacak kadar çok ürün ve bilgisi mevcut. Bu oran o kadar fazla ki, ürün birikimi neredeyse Harvey Nichols, Macy's, La Fayette ve dünyadaki vb'lerini kıskandıracak ölçüde.


*Güzelsen Trenden İn'in en önemli güzellik sırrı nedir?
- Napolyon'a göre para, para, paraysa, Güzelsen Trenden İn'e göre bakım, bakım ve bakım.

Etiketler:

"comments">

<$BlogItemCo2h4>
Blogger Borsalino

<$BlogCommenNihayet modayı körü körüne takip etmeyen, gerektiğinde dalga da geçebilen, laf sokuşturulması gereken yerlerde acımadan haşırtt diye düşündüklerini ve "rengini" belli eden birine rastladım...Yaşasın..çok mutluyum..

<$BlogCommen11:47 ÖSlogCommen  Blogger Sebnem'den

<$BlogCommenmuge'nın yanına gidilmiştir..wıngs on my back alınmıştır..hatta yanımda nakıt olmadığı için 30dkıkada gittigidiyora uye olunulmuş,muge urunu gırmış..bende hemen satın almış oldum..
garip ama komık bir alışveriş oldu..
sağol melis...:)))

<$BlogCommen9:30 ÖÖlogCommen  <$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>