gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeEylül 18, 2008logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBoGeçen gün Mango'ya uğradım. Tabii ki ticaret değil ziyaret için (Biliyorsunuz bir gece Zara bluzumun aynısını bir davette görüp pişti olunca "bir kısım" markadan alımı durdurmuştum. Sadece eski sezondan gün görmekten eskimiş ve sıkılmış parçalara iznim var).


Gossip Girl
Konuyu dallamadan, bir sürü "genç" kızımız Mango'da uzun hırka soruşturuyorlardı. Yani Gossip Girl Jenny ve arkadaşlarının eli buraya kadar uzanmıştı. Üstelik dizi daha tek bölüm oynamıştı Türkiye karasularında.
Dizinin kostümcüsü Eric Daman için bu kışın favori görünümü zaten hırka üzeri kemer ve erkek arkadaş jean'inden oluşuyor. Yani şimdi de Eric Daman dünya trendlerine yön veriyor. Ayrıca Revolveclothing'e bir styling çalışması yapmış. Dizi gibi giyinmek isteyenlere
ilk elden öneriler burada.

Mango, Revolve Clothing için Eric Daman


Bir de başta Mango demişken
Gözüm bir yerden ısırıyor dedim kataloğa bakarken. Sonra günümüzün ek platformlar üzerinde parıl parıl parıldayan yeni yıldızına aklım gitti. Mango da "Benzeştirdiklerimizden misiniz?" olmuş. Platform sihirbazı Nicholas Kirkwood'a özenerek.

Nicholas Kirkwood, MangoBir de başta Mango demişken II
Mango jeans'in yeni yüzü Alice Dellal'in asi hali oldukça ilgi çekiyor. Yarı kazıtılmış kafası ile farklı bir tarz yaratıyor. Uyuşturucu kullanımı var, saçlar kazıtılmış, bir de Agent Provocateur'de Kate Moss'tan rol çalınca oldu mu yeni güzel?

Etiketler: , ,

"comments">

<$BlogItemCo0h4>
<$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>