gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeOcak 13, 2009logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBoAltın Küre için ite kaka tuvalet seçimlerini yaptıktan sonra Moda Trenden İn'e daha zevklisi kalıyor. Yani geceye renk katan altın erkekler.


İlki Cool'ların cool'u Morpheus yani Laurence Fishburn'ün alacalı renklerdeki kravatı. Hatta ödül sunumunu da bu kravat yaptı diyebilirim.İkincisi Monk dizisinin oyuncusu Tony Shalhoub'a gidiyor. Ödül alamadı ancak masa kameralarında şöyle bir gözüktüğünden beri hakim yaka ceketteki pullar zihnimden gitmiyor. Üstelik kırmızı halıda Glen Close ile yarattıkları "rüküşlük kardeşliği" ödül kazanan Hint'li filmi detseklemek için sanki. Yoksa başka neden olsun?Üçüncülük ise, geceden ödüllü ayrılan Mickey Rouke'a gidiyor. Üstelik Leo Di Caprio, Brad Pitt ve Sean Penn'i sollamış. Mickey'nin eskiden neye benzediğini hatırlamaya çalışıyorum, fakat yeni verisyonu eskisini silmiş, o kaydı kendimde bulamıyorum. Yeni haline söylenecek şeyler herkesin gördüğünde düşündükleri zaten. Ancak bir nokta geliyor ki, "adamcağız"ın üzerine çok gidemiyorum. Şayet ödül konuşmasında köpeklerine de teşekkür ediyor Mickey. "Hatta biri hayatını kaybetti, kimse olmadığında onlar vardı. Bir adamın yalnızlığını en iyi köpekler paylaşır" diyor. İşte bu sözler Mickey'i adamım yapıyor. Köpek insanı olarak Mickey'e bundan böyle desteklerim sürecek.
Bir de şöyle düşünelim, eğer bu adamlar çekselerdi gıcır gıcır Armani'leri, Zegna'ları altlarına bu sayfalarda yer bulamayacaklardı. Hakikaten renk kattınız.

Etiketler:

"comments">

<$BlogItemCo0h4>
<$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>