gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeTemmuz 01, 2008logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBoJC Report, bloglar yokken dünyadaki moda haberlerini almamıza yardımcı olan güzide bir süreli yayındı. 15 günde bir posta kutusuna düşen haberlerle şenlenirdik. Bloglar çıkınca ve bu kadar dominant olunca JC Report da tarz değiştirdi. Mini haberlerin artık blog şeklinde okunmasına yer verir oldu. Ancak hala saygınlığını yitirmiş değil. Arkasında sıkı bir ekip olduğu belli.

Bu uzun girizgahın sebebi, geçen haftadan başlayarak 4 hafta sürecek olan kapak çalışmalarında Z.Berhan Yılmaz'ın stilistliğinde Mehmet Erzincan'ın fotoğraflarına yer vereceklerini açıklamaları. Bu ikili hakkında daha önce sizleri bilgilendirmiştim. Şimdi olay katmerlendi. Türk bir stilistin ve fotoğrafçının işlerinin yabancı ve bilinir bir e-moda dergisinin kapağını süslemesi, bence çok güzel bir haber.Cover Curation: A Turkish View on Fashion

For this next four weeks of cover photography on JCR, we're splashing the site with works by concept designer and fashion editor Z.Berhan Yilmaz and photographer Mehmet Erzincan, two fashion talents from Turkey. Currently, it's the summery Stars series, which was recently published in Hulya magazine. In the coming weeks, look out for the "Je t'aime," "Butterflies" and "Geometric" series. From the looks of these fierce images, Turkey's fashion scene is a promising one.

Etiketler:

"comments">

<$BlogItemCo4h4>
Blogger Simge

<$BlogCommenBerhan ve Mehmet beyi kutlarım. Umarım daha süper haberlerini almaya devam ederiz.

<$BlogCommen3:24 ÖSlogCommen  Blogger Nimet

<$BlogCommeniyi iş...daha iyi ,daha iyi ,daha da iyi olarak devam edecek eminim...

<$BlogCommen8:04 ÖSlogCommen  Anonymous Adsız

<$BlogCommenminikperi
kraloyun
kral oyun
oyunlar1
rixoyun

<$BlogCommen9:18 ÖÖlogCommen  Anonymous savaş oyunları

<$BlogCommentbrk ederim başarılar

<$BlogCommen1:49 ÖSlogCommen  <$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>