gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeEylül 01, 2008logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBoYüzdeki hain kırışıklar, sadece mimiklerin ve yaş almayı hüzünlü kılan yerçekimi kanunlarının suçu değil. Bu çete içinde yastığa sanki boğulmak istercesine gömülme suretiyle uykuyla yaşanan özel saatler de var.
Yastığın kırışığı artırdığı pozisyonlar bir tarafa, yattığı saatler boyunca tedavi arayanlara bir çözüm bulunmuş. Bu arada yattığı süre boyunca gece kremleriyle zaten bu açığı giderdiğini sanan insanlara da bu farklı bir kazık oldu. Sanki kırışık kreminin yüzü kurtarmak gibi ulvi bir görevi yoktu...

Cupron firması diyor ki; "Bizim yastık kılıfında okside bakır var. Bu da kırışığı açıyor". Bir de 57 gönüllü üzerinde denemeler yapılmış. Millet memnun kalmış.

Öte yandan yüzü daha çok kırıştırmayı başaran yastık olayıyla savaş, meğersem zaten popüler bir alanmış.

Bir de bu X şeklindeki yastığı buldum. İlk resimdeki konu mankeninin "normal" yastığa nasıl gömüldüğünü ve abandığını, ikinci x yastıklı resimde konu mankeninin yanağını yastığa değdirmek suretiyle yanak yanağa poz verdiğini dikkatlerden kaçırmayın derim. Bu x, ayrıca estetik operasyon geçirenlere de öneriliyormuş.


Uyku söz konusu olduğunda yüzünü yastığa gömerek, yastık içinde boğulmayı deneyen bendeniz, bu x yastığa bir yakınlık hissetti. Korkarım google ile geçirilecek birkaç saatten sonra bir internet siparişi beni bekliyor.

Etiketler:

"comments">

<$BlogItemCo0h4>
<$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>