gDateHeas="date-header"><$BlogDateHeHaziran 15, 2009logDateHe!-- Begin .post -->
<$BlogItemBoYeşil konuları ilgi çekerken, bir öneri.

Doğal kozmetiklerle ilgili yaptığım bir röportaj sayesinde Eczacı Nazan Kemali ile tanıştım.


Anlattıklarını dinlemekten büyük zevk aldığım çağımızın bilgelerinden Nazan hanım. Engin tecrübesi ve bitkilerle ilgili bilgisinden faydalanmak ve bitki şifacılığı konusunda meslek sahibi olmak isteyenler için bir kurs fırsatı var. (Nazan hn'ın kurslarından sonra Aktar sahibi olan, cilt bakım uzmanı olan birçok kişi var.)

Nazan hanım beşer kilişik gruplar halinde Cilt bakımı, Lazerterapi, Aromaterapi, Fitoterapi, Epilasyon konularında 15 saat ile 20 saat arası ders veriyor ve sonunda meslek sahibi olunabiliyor.

Detaylandıracak olursam;
Aromaterapi kursunda: Aromatik yağların ve yağ karışımlarının kullanılışları, hazırlanması (kilo verme- cilt bakımı ve problemlerinde yardımcı metod olarak kullanımı)

Fitoterapi kursunda: Bitki ve bitki karışımlarının kullanılışları (kilo-cilt problemlerinde yarıdımcı tıp metodu olarak diabet, tansiyon, barsak- mide problemleri, uykusuzluk, stres ve birçok hastalığın tedavisinde alternatif olarak)

Lazerterapi kursunda: Soft lazerin kilo, cilt tedavisinde kullanışı anlatılmakta.

Detaylı bilgi için: 0216 336 92 41 veya 0532 245 38 22 no'lu telefondan Ecz. Nazan Kemali'yi arayabilirsiniz.

Not: Nazan hanımın kişiye özel hazırladığı kremden kullananlardan biriyim ve 6 aydır bu kremden çok memnun olduğumu söylemeliyim. Çünkü kremin içinde kusurlu maddelerden olmadığını, Nazan hanımın esansları Afrika'dan aldığını, mesleğinin öncülerinden ve hiç durmadan araştırma yapan biri olduğunu biliyorum ve kremin içeriğine güveniyorum.

Etiketler: , ,

"comments">

<$BlogItemCo0h4>
<$BlogItemCrYorum Gönder

nd #comments --> v>